נמצא ב  אחרי החגים


נוצר ביום רביעי 26 באוקטובר 2011 שעה 21:29:33 rss  הוסף למעודפים או שתף

שלום לכולם.  אז איך עברו עליכם החגים? מקווים שנהניתם, קראתם, טיילתם, נחתם והתחדשתם.  אנחנו מאוד שמחנו לפגוש הרבה אנשים חדשים שטיילו באיזור והגיעו אלינו אם בכוונה תחילה ואם במקרה.  כמו למשל הזוג שטעה בדרך, נכנס לקיבוץ ופתאום ראה שלט של החנות.  הם הגיעו אלינו, ומרוב התלהבות שכחו לגמרי שהם בכלל התכוונו להיות במקום אחר. איזה כיף. להם. לנו. לספרים.

זוכרים שבפוסט הקודם סיפרנו לכם על התחרות ה"סמויה" להכנסת הכותר ה 10,000 לאתר? את הכבוד קבלה תורה בסמליות ראויה שכן כל רעיון החנות היה שלה. כשמגיע אז מגיע.  בסוד אגלה לכם שאנחנו כבר אוטוטו מכניסים את הכותר ה 11,000 והכיוון הוא למעלה למעלה.  קיבלנו חיזוק למדף הפרוזה, המקורית והמתורגמת ובימים הקרובים הספרים יעלו לאתר ויחכו לכם ב"חדש על המדף".  התחדשנו גם בספרי ילדים שונים, ספרי עיון וגם תקליטים.

הרבה מבקשים שנעדכן את קטלוג התקליטים שלנו כאן באתר.  זה המקום להסביר כי עדכון התקליטים קשה יותר מעדכון ספרים כי אנחנו מעוניינים לבדוק אותם ולא ממש מספיקים (יש למעלה מ 300 תקליטים בחנות בכל הסגנונות).  אפשר לבדוק איתנו דרך האתר על תקליט מסוים או, כמובן, לבוא לבקר ולהתרשם מהתקליטים ואף להשמיע לכלל הנמצאים בחנות על הפטיפון המצוין שלנו.

עד כאן להפעם.  בקרוב ייתכנו שינויים בשעות פתיחת החנות, ואנו כמובן נעדכן מיד.  האתר עצמו פועל כל הזמן, והכל הזמנה שמתקבלת נאספת ונשלחת במהירות האפשרית על מנת להביא את הספרים המבוקשים אליכם מהר ככל האפשר.

כמו תמיד, נשמח לשמוע הערות, הארות, המלצות ואת דעתכם. אז בואו!

מחכים לכם