נמצא ב  סופה שכזאת


נוצר ביום חמישי 23 בפברואר 2012 שעה 18:04:27 rss  הוסף למעודפים או שתף

מה שלומכם קוראים יקרים?    בין טו בשבט לפורים, בין הסופה הגדולה שהיתה לבין השמש החורפית הנעימה נעדכן במה שהתחדש אצלנו.

בשמחה רבה רבה, ועוד לפני פסח, הצלחנו להכניס את הכותר ה-12,000 לאתר.  האירוע צוין בחגיגיה פנימית של הצוות שכללה הרבה חיוכים, כיבוד קל ובעיקר התלהבות.  התלהבות כי לפני כשנה וחצי, קצת אחרי שעלה האתר, המספר הזה נראה לנו רחוק וקשה להשגה, והנה, הימים חולפים, המלאכה מרובה אבל נעשית באהבה והגענו למספר שלדעתנו הוא ציון דרך. אז סיבה למסיבה יש גם יש.

החנות שלנו נמצאת בתוך מתחם החצר הישנה של הקיבוץ. הרבה מטיילים עורכים סיורים בחצר, מודרכים על ידי מורי דרך.  מורי הדרך מגיעים גם הם לסיורים משלהם, וסיור כזה היה בשבוע הקודם.  היינו בחנות ועסקנו בעדכון הספרים לאתר, מציאת ספרים לבקשות שהגיעו כשפתאום נכנסו כ-20 איש, שהציגו עצמם כמורי דרך והיה להם זמן ממש מוקצב...עוד לפני שהצלחנו להגיד טיל אולנשפיגל הם מיד איתרו את מדור "ארץ ישראל" שלנו והחלו להוריד ממנו ספרים ולחפש עותקים נוספים.  המדריך שלהם וגם הנהג, נכנסו לחנות כדי להודיע שהאוטובוס חייב לנסוע.  קריאות "רק עוד רגע" ו"אבל אני גם רוצה את הספר הזה" נשמעו באוויר ואנחנו השתדלנו לעזור ככל הניתן - לחפש עותק ספציפי, לאתר עותק נוסף, לסדר את המדפים, ולענות על כל מה שנשאלנו.  אחרי כחצי שעה החנות נראתה כאילו עברה בה סופה, אבל לנו היה חיוך כי זה חלק מההנאה של המקום - החופש להזיז ספרים ממקומם, מציאת ספרים במקום שלא חשבת שתמצא, מציאת עותק שחיפשת ופתאום מופיע מול עיניך.

אנחנו מזמינים גם אתכם, אלו שעוד לא ביקרו אותנו ואלו שכבר היו ונהנו, לבוא ולבקר אותנו, לגעת בספרים, להזיז אותם ממדף למדף, לגלות עוד עותקים שעדיין לא הספקנו לעלות לאתר והכי חשוב - ליהנות!