נמצא ב  על ספחת אשראי ושאר ירקות


עודכן לאחרונה ביום שישי 6 בינואר 2012 שעה 14:08:01 rss  הוסף למעודפים או שתף

שלום לכולם, מה שלומכם?  בפעם האחרונה שכתבנו כאן, שנת 2011 עדיין היתה ביננו וכעת, עם כניסתה של 2012, אנו מעדכנים ומתעדכנים במה שקורה בחנות.

השבועות האחרונים היו עמוסים מאוד.  הגיעו לחנות הרבה עותקים שלא היו קודם, מכל התחומים, ואנחנו נהנים להכניסם לאתר ולראות איך הם יוצאים ממנו אל מקום חדש.   כרגיל, אנחנו משתדלים לעדכן את האתר מהר ככל האפשר בספרים שמגיעים, אך יש עדיין ספרים שלא הוכנסו אליו.  לכן, אם לא מצאתם עותק מסוים דרך החיפוש באתר ניתן לבדוק איתנו דרך הטלפון או המייל ואנו נשמח למצוא את העותק המבוקש בשבילכם.

השבוע ראינו כי פרטי כרטיסי אשראי של אנשים שקנו באתרים ברשת פורסמו.  אנחנו רגועים בעניין זה : האתר עצמו מאובטח ע"י Alpha ssl וסליקת כרטיסי האשראי נעשית עם מערכת הסליקה "פאייקרד" (paycard), מערכת מאובטחת (הגורם המאמת שלה הוא VeriSign).  בפועל, הפרטים שיש אצלנו במערכת הם פרטי הכתובת שעודכנו, על מנת שנוכל לשלוח את הספרים לביתם החדש.   אנו בודקים את המערכת שלנו וכן את מערכת הסליקה כל הזמן, על מנת לאפשר את הפרטיות הגבוהה ביותר ללקוחותינו.

בשביל החורף שחזר השבוע בגדול הנה סיפור שמחמם את הלב :

לחנות נכנסו אב ובן. נורא שמחו לראות את אגף ספרי הילדים אבל האושר הגדול אחז בהם כשראו שיש תקליטים.  "יש לכם את "שלמה המלך ושלמי הסנדלר"?  אני מחפש את התקליט הזה כבר חודשים רבים ולא מוצא". שואל אותי האב.  התקליטים שלנו לא מסודרים לפי סגננות ולכן לא תמיד אני יודעת להגיד בוודאות מה יש ואיפה.  אבל זכרתי שבעבר נתקלתי בתקליט זה, ואף ניגנו אותו על הפטיפון שבחנות.  הצעתי לו שיחפש.

תוך כדי החיפושים, פתחנו בשיחה על אלתרמן, (האם כאן המקום לציין שאני מאוד מחוברת לשירתו?), ועל המחזמר בפרט, ומה רבה היתה הפתעתי כשהתברר שחיפוש התקליט נעשה בעצם עבור הבן!!  מסתבר שהוא ראה ביוטיוב את שירי המחזמר, מכיר את כולם ואביו רצה לקנות לו את המחזמר המקורי, עם אילי גורליצקי, יונה עטרי ורחל אטאס.

פתאום, צעקת "מצאתי!!!" שמעלה חיוך אצל כולם.  אני שואלת "רוצים לשמוע?" והם בתשובה "כן!!!!".  "שימי בבקשה את "שיר המריבה"...אין בעיה, אני מניחה את המחט על השיר ורואה לפני ילד כבן 5 שר

"- ספחת מי? ספחת מי?
נסי, מפלצת ממולחת,
לומר זאת עוד פעם,
- ספחת!
- מה, איך?
- ספחת, תמתי!"

הילד מאושר, האבא מתמוגג, ואנחנו? אנחנו לא מפסיקים לחייך מרוב כיף.

מאחלים לכולנו שנה אזרחית נפלאה, מלאה בקריאה ובסיפורים

נשמח לראותכם, לשמוע ולקרוא