נמצא ב  שנה טובה שנה חדשה


נוצר ביום שבת 31 באוגוסט 2013 שעה 12:28:55 rss  הוסף למעודפים או שתף

כל כך הרבה זמן לא כתבנו כאן.  השנה שעברה היתה מלאה ועמוסה : עמוסה בהיכרויות חדשות וחברים חדשים שבאו לחנות, עמוסה בספרים, חדשים וגם ישנים, עמוסה באירועים משמחים, בחוויות חדשות, ובעיקר בשמחה והכרת תודה על הטוב שמביאה איתה החנות.

מלאי הסיפורים והחוויות גם הוא התמלא, אז בואו נתחיל.

"אני מרגישה שנכנסתי לחנות ממתקים", ככה היא אמרה אחרי שסגרה את הדלת נכנסה לחנות. הצעתי לתת לה הסבר קצר על הנושאים, אבל היא סירבה, "אני רוצה לגלות לבד".  תוך כדי שיחה איתה הבנתי ששמעה עלינו לפני מספר שבועות והחליטה שברגע שיהיה לה יום פנוי - היא מגיעה.  היא הסתובבה בחנות כ 3 שעות עם חיוך על פניה, עברה ממדף הסיפורת למדף הילדים, למדף הפילוסופיה ואז למדע המדינה.  בסוף התיישבה ליד מדור השירה והחלה לערום ספרים. החיוך נשאר על פניה במשך כל זמן הביקור. גם על פני.  הרבה מההנאה במקום היא לראות אנשים חדשים שמגלים את החנות, ואנשים שכבר היו וחוזרים לבלות וליהנות מריח הספרים ומהדפדוף בהם. 

"אני נכנס לראות מה חדש" הוא אמר, ונכנס לחנות.  אני מכירה אותו, הוא כבר ביקר אותנו מספר פעמים בעבר.  שאלתי אם הוא צריך תזכורת לגבי מיקום הספרים, הוא אמר שלא, אז המשכתי לעדכן את הספרים באתר.  לאחר כ 5 דקות, הסתכלתי וראיתי שהוא פשוט נרדם. אפילו צלצול הנייד שלו לא הצליח להעיר אותו.  רק כשיצאתי נאלצתי להעיר אותו, וכאב לי הלב כי הוא ישן ככ טוב.  האמת? אני מבינה אותו  - בחוץ היה חם, חם מאוד ובפנים דלק המזגן והפטיפון ניגן ג'אז.תוסיפו את האווירה המיוחדת שהספרים שמקיפים את הכורסא נותנים למי שמתיישב עליה....הוא הבטיח שיבוא שוב.

יש עוד המון סיפורים, אבל נשאיר משהו גם לפעם הבאה

עידכון קצר לגבי הפתיחה של החנות בחגים :

ערב ראש השנה והחג עצמו - החנות סגורה

ערב יום כיפור ויום כיפור - החנות סגורה

ערב סוכות וחול המועד - החנות פתוחה

אנחנו רוצים לאחל לכל חברינו, בארץ ובחו"ל שנה טובה ומתוקה, שנה של שלום, בבית ובחוץ, שנה של אושר, בריאות והרבה זמן לקרוא ספרים.  שנה טובה לכולנו.