נמצא ב  איך קונים

 

  1. חפשו את הספרים המבוקשים בעזרת מנועי החיפוש או בתוך הקטגוריות השונות.  לחיצה על שם הספר תוביל אתכם לעמוד הספר בו תוכלו למצוא פרטים נוספים עליו.  מתחת לתמונת הספר מופיע כפתור הוסף לעגלת הקניות, לחיצה על הכפתור תוסיף את הספר לעגלת הקניות שלכם. 

  2. לאחר שהוספתם ספר לעגלת הקניות תוכלו לחזור ולאתר ספרים נוספים ולהוסיפם לעגלה או לסיים את הקנייה, על ידי לחיצה על כפתור המשך לסיום רכישה שיעביר אתכם לעגלת הקניות. (מחירי הספרים באתר כוללים מע"מ אך אינם כוללים דמי משלוח.  מידע על  דמי המשלוח, ניתן לקרוא ב משלוחים והחזרות.)

  3.  על מנת לבצע תשלום יש להיות מחובר למערכת.  באם נרשמתם בעבר לאתר, יהיה עליכם למלא את כתובת המייל שלכם והסיסמא ותחוברו למערכת.  אם זו קנייתכם הראשונה - יהיה עליכם להרשם למערכת :  רשמו את כתובת המייל שלכם ואל תיבת המייל שלכם יישלח מייל לאימות. לחיצה על הקישור תוביל אתכם לדף ההרשמה בו יהיה עליכם למלא מספר פרטים ולאחריו תוכלו להתחבר ולהמשיך בהזמנה.  בעת מילוי הפרטים, בבקשה שימו לב לא להכניס סימנים אחרים מלבד אותיות (ללא מקף, גרשיים וכדומה)

  4.  מתחת לשורת ההתחברות תופיע הודעה כי יש לכם הזמנה הממתינה לתשלום.  לחיצה על ההודעה תוביל אתכם אל עמוד ההזמנות שלכם.  לחיצה על ממתין לתשלום תעביר אתכם לעמוד בו תוכלו לבחור באם לשלם בכרטיס אשראי או באמצעי תשלום אחר. אם בחרתם לשלם בכרטיס אשראי, תועברו לאתר PELECARD (חברה מאובטחת לסליקה אלקטרונית) לביצוע התשלום.  לאחר התשלום תשלח לתיבת המייל שלכם הודעה על ביצוע התשלום.   אם בחרתם לשלם באמצעי תשלום אחר (העברה בנקאית, שיק) - אנא צרו עימנו קשר לקבלת הפרטים.   יש לשים לב - שליחת הספרים תתבצע רק לאחר ביצוע ההעברה/הפקדת השיק בחשבון.  לחיצה על ביטול תגרום לביטול ההזמנה במערכת.

  5. כעת סיימתם את הקנייה.  ההזמנה בדרכה אליכם ואתם יכולים להמשיך ולגלוש באתר.

 

תודה שקניתם אצלנו, נשמח לראותכם שוב