נמצא ב  שאלות ותשובות

 

איך אני מאתר ספר מסויים?

יש כמה דרכים ללאיתור ספר באתר : אפשר לבצע חיפוש (לפי שם הספר, שם המחבר, שם ההוצאה או מילות חיפוש כלליות - בעת הקלדת שם לחיפוש יש להשתמש באותיות ומספרים בלבד), אפשר להסתכל בדפי לאחרונה הגיעו או'רשימת הספרים שלנו', שם ניתן למיין בסדר עולה או יורד או הספרים (לפי שם הספר, שם המחבר, שם ההוצאה או שנת ההוצאה)

 

איך אני יודע שההזמנה שלי התקבלה במערכת?

לאחר ביצוע הזמנה תתקבל בתיבת המייל שלכם הודעה בדבר ההזמנה שנעשתה.

 

כמה זמן נשמרת הזמנה במערכת?

הזמנה נשמרת במערכת 48 שעות.  במידה ולא בוצעה פעולת תשלום או ביטול הזמנה  - ההזמנה תתבטל אוטומטית והספרים יחזרו למערכת. 

 

למה עלי להכניס פרטים אישיים בעת ההרשמה?

הכנסת הפרטים האישיים מסייעת לאימות המשתמש באתר.  האתר שלנו הינו אתר מאובטח ופרטייך האישים לא נמסרים לגורם שלישי.  בנוסף, הרשמה לאתר מכניסה אותך למועדון הלקוחות שלנו. בעתיד אנו מתכננים מבצעים מיוחדים לחברים, הודעות על ספרים מיוחדים שהגיעו לחנות ועוד.

 

האם התשלום באתר מאובטח?

תשלום בכרטיס אשראי מתבצע דרך חברת PELECARD שהיא חברה המפעילה סליקה אלקטרונית.  האתר שלהם הינו אתר מאובטח ולכן הקנייה היא קנייה בטוחה.  ל'ספרים בחצר' אין נגישות ואין מידע לגבי פרטי הכרטיס שהכנסתם בעת ביצוע הקנייה. 

המערכת מכבדת את כל כרטיסי האשראי מלבד כרטיס דיינרס.

 

אין ברשותי כרטיס אשראי.  האם יש דרך אחרת בה אוכל לקנות ספרים באתר?

יש מספר דרכים לבצע רכישה באתר.  על מנת לבצע רכישה בהעברה בנקאית או בשיק, יש לציין זאת בדף 'ההזמנות הממתינות לתשלום'.  ההמנה תשלח לאחר ביצוע ההעברה לחשבון הבנק / הפקדת השיק בחשבון.

 

האם ניתן לבצע הזמנה ולבוא לאסוף את הספרים בעצמי?

בוודאי.  ניתן ליצור איתנו קשר לטפוני באו במייל ולתאם הגעה לחנות.  ניתן גם לבצע הזמנה באתר ולא לבצע עליה תשלום, ובמקביל לשלוח לנו מייל על כוונתכם להגיע ולאסוף את הספרים. תוכלו לבוא בשעות הפתיחה של החנות ולאסוף את הספרים. 

 

לחצתי על ספר מסוים, אך מתחתיו מופיעה ההודעה 'אזל מהמלאי'.  כיצד אוכל לרכוש אותו?

 הספרים באתר ניתנים לרכישה גם בחנות. מכיון שלרוב יש רק עותק אחד מכל ספר, באם נקנה ספר הוא יורד אוטומטית מהמלאי ואז תראו את הכיתוב 'אזל מהמלאי'.  באם מגיע אלינו עותק נוסף אנו מיד מעדכנים את האתר.   אם יש ספר שאתם מאוד מעוניינים בו והוא אזל מהמלאי - ניתן לפנות אלינו ונשמח לעדכן אתכם כאשר יגיע אל החנות.

 

יש ספר שאני מחפש כבר הרבה זמן.  האם אוכל לאתרו בעזרתכם?

אתה מוזמן לחפש את הספר במלאי שלנו.  אם לא מצאת - אתה יכול לפנות אלינו עם פרטי הספר המבוקש ואנו נעשה מאמץ לאתרו.  ברגע שנמצא אותו ניידע אותך ונשמח לשלוח לך אותו.

 

באילו דפדפנים תומך האתר?

האתר תומך בכל גירסאות ה Google Chrome, כל גירסאות ה Firefox,  ב +4 Safari וב 7/8 Explorer.  האתר אינו תומך ב 6 Explorer.